Bambulková šou v Citadele

0
397

Představení “Bambulková šou“ s Kájou a Bambuláčkem je konečně tady! Přijďte si s dětmi užít báječné představení plné písniček, tanečků a soutěží! Zazní nové i nejoblíbenější hity mezi které jistě patří: Kulička, Kakadu anebo Dalmatin! Během představení se budou bavit děti i dospělý doprovod!
Už teď se na Vás těší Kája a Bambuláček!

KDO JE KÁJA A BAMBULÁČEK?
Kája byla úplně obyčejná holka. Vše se ale změnilo, když potkala Bambuláčka. Malé legrační stvoření, se kterým se Kája skamarádila a od té doby jsou nerozlučná dvojka. Kája s Bambuláčkem poznává celý svět a ve svém YouTubovém pořadu “Kája a Bambuláček” společně baví, inspirují a sdílí spoustu zážitků a aktivit s malými i velkými fanoušky a kamarády!
Mějte se bambulkově je pozdrav, který momentálně na sítích frčí! Pozdravíme se tak i NAŽIVO přímo v Citadele!

Vstupenky k dispozici v síti Ticketportal.cz , varujeme před překupníky nabízející předražené vstupenky, u kterých neexistuje záruka pravosti!
Délka představení: cca 60 minut (+ Meet & Greet pro držitele M&G vstupenek). Pořadatelem koncertu je Kawaii Production s.r.o., své dotazy můžete zasílat na e-mail produkce@kawaiiproduction.cz.

STANDARDNÍ VSTUPENKA
zahrnuje vstup na Kája a Bambuláček –  Bambulkovou šou 2022.
MEET & GREET VSTUPENKA
zahrnuje vstup na Kája a Bambuláček Bambulkovou šou 2022 + vstup na uzavřené setkání s Kájou a Bambuláčkem po představení + unikátní Meet & Greet plakát A3 (Dospělý doprovod bude na M&G vpuštěn se standardní vstupenkou)

KAŽDÝ NÁVŠTĚVNÍK (dospělý i každé dítě bez rozdílu věku) potřebuje platnou vstupenku pro vstup do sálu!

Sledujte, sdílejte je také na:
https://www.kajadetem.cz/
www.youtube.com/KajaDetem

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!