Černí andělé versus Michalovce – přijďte fandit!

0
2450

Dnes, v sobobotu 26. března si fanoušci a příznivci mostecké házené přijdou na své. Ve sportovní hale v Mostě se odehraje Vrchol česko-slovenské soutěže WHIL – souboj Černých andělů s týmem Iuventa Michalovce. Zápas začíná v 18 hodin. „Výhodou je domácí prostředí a nejlepší fanoušci, kteří nás poženou vpřed. Máme tak velkou motivaci soupeři vrátit naši prohru u nich. Kromě dlouhodobě zraněné Dominiky Zachové jsme kompletní. Iuventa je velmi silný soupeř, ale my si věříme a na zápas se těšíme. Přijďte nás podpořit. Po delší době hrajeme opět doma. Těšíme se na vás a na pekelnou atmosféru!“, zve trenér DHK Baník Most Peter Dávid.

Pohled manažera klubu DHK Baník Most Rudolfa Junga

Souboj s Iuventou Michalovce je každoročně pro naše fanoušky vrcholem česko-slovenské soutěže WHIL. K dnešnímu zápasu tak přistupujeme – vzhledem k aktuálnímu umístění obou celků v tabulce – jako k utkání evropského poháru. V Michalovcích jsme prohráli o 6 gólů. Pokud bychom tedy doma Michalovce porazili, měli bychom v tabulce shodný počet bodů. A pokud na konci soutěže budou mít oba dva týmy stále shodný počet bodů, o konečném umístění rozhodne skóre z našich vzájemných zápasů. Náš cíl je tedy jasný – porazit Michalovce o 7 branek. A na takové situace jsme zvyklí z evropských pohárů, které jsme dokázali mnohokrát zvládnout. Navíc jsme nasedli na vítěznou vlnu podpořenou ziskem trofeje Českého poháru. V týmu cítím velké sebevědomí, pokoru a touhu po úspěchu. Hráčky jsou po fyzické stránce a po stránce organizace hry na sobotní šlágr připraveny. Jsem přesvědčen, že to zvládneme. V organizaci obrany a fyzické připravenosti hráček všechny soupeře ve WHIL převyšujeme. A je to v hlavách hráček, aby to dokázaly v každém zápase co nejlépe prodat.

Do konce sezóny pak budeme postupovat zápas od zápasu. Naší prioritou je obhájit českého mistra. Případný triumf v Interlize bude třešinkou na dortu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!