Čtvrtfinále Mostecké ligy malé kopané přineslo dvě překvapení

0
830

Uplynulý víkend bylo hřiště 11. ZŠ Most vyhrazeno čtvrtfinálovým bojům DRFG Mostecké ligy malé kopané. V nich na sebe narazily čtyři dvojice tak, jak je proti sobě svedlo konečné umístění po základní části ligy.

To rozhodlo o tom, že vítěze základní části, celek Gamblers Most, vyzvali hráči týmu proOFFICE. Vzhledem ke kvalitě kádrů bylo jasné, že Gambleři budou obrovskými favority a tento předpoklad se v obou zápasech beze zbytku naplnil, když proOFFICE pokaždé podlehl rozdílem o dvanáct gólů. V sobotu padl po výsledku 4:16, když nejproduktivnějším Gamblerem byl Tomáš Karaus (5+2). Lépe se nevedlo proOFFICE ani v nedělní odvetě, kdy prohrál 2:14. V zelenočerném dresu tentokrát úřadoval zejména Jakub Polák (6+3).

Druhou čtvrtfinálovou dvojici tvořily týmy FC Jeptišky a Old Bridge. Zde došlo k postupu Jeptišek bez boje, když se Old Bridge nedokázali v sobotu sejít a po kontumaci se již dle pravidel nedělní odveta nehrála.

V další dvojici tvořené Inseminátors FC a Hospodou ULITA se dokázala ULITA vzepřít roli outsidera a po sobotní překvapivé výhře 8:3 si v neděli pohlídala postup proti jednomu z největších favoritů ligy. V nedělní odvetě sice Inseminátors dokázali zvítězit 6:3, ale to jim v součtu se sobotním výsledkem k dalšímu postupu nestačilo.

Rovněž z poslední dvojice nakonec postoupil tým, který se v základní části umístil v tabulce ligy níže. O vypadnutí čtvrtých FC Katalánci SWAG s pátými GMS Most rozhodla sobotní porážka 0:12. Své fotbalové schopnosti ukázali Katalánci bohužel až v neděli, kdy dokázali v silnějším složení remizovat 5:5 s opravdu mimořádně silnou sestavou GMS.

Čtvrtfinálová střetnutí rozhodla o tom, že o nadcházejícím víkendu se proti sobě v semifinále postaví dvojice Gamblers Most – Hospoda ULITA a FC Jeptišky – GMS Most.

O tom, kdo bude za 14 dnů bojovat o zlato, a o tom, kdo se zastaví těsně pod vrcholem, se tedy rozhodne teď v sobotu a v neděli.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!