DIVADELNÍ TIP: Známé tváře z televizních obrazovek v úspěšné komedii DOKONALÁ SVATBA v MOSTĚ

0
128

Do ZUŠ F.L. Gassmanna v Mostě se můžete 27. března v 19 hodin vypravit na představení Dokonalá svatba divadelní společnosti INDIGO. Vstupenky za 280 Kč  jsou k zakoupení v kanceláři ZUŠ F. L. Gassmanna v Mostě, po – pá od 8  do 15.30 hodin.

Divadelní společnost INDIGO company je stálým hostem pražského Divadla pod Palmovkou. Právě na této scéně uvádí britskou komedii Dokonalá svatba v režii Lumíra Olšovského. Jedná se o úspěšnou hru Robina Hawdona, která je uváděna v mnoha profesionálních a amatérských produkcích ve více jak dvaceti státech po celém světě. Ve středu 27. března 2019 „přijede“ do Mostu. Na jevišti sálu ZUŠ F. L. Gassmanna se představí známí herci jako Patricie Solaříková, Miroslav Dvořák, Lilian Fischerová a další.

 Autor: Robin Hawdon, překlad: Jan Šotkovský, režie: Lumír Olšovský, výprava: Jaromír Vlček, Lilian Fischerová, hudba: Ondřej Ruml, produkce: Lilian Fischerová, Jana Trojanová, světla a zvuk: Petr Bakos, Ondřej Čeřovský.

Osoby a obsazení: Bill, ženich: Ondřej Volejník/Michael Vykus, Tom, svědek: Petr Buchta/Zbigniew Kalina, Rachel, nevěsta: Malvína Pachlová/Patricie Solaříková, Julie, pokojská: Jana Trojanová, Judy, dívka: Lilian Fischerová, Dafné, matka nevěsty: Dana Morávková/Simona Vrbická, Dupont, ředitel hotelu: Miroslav Dvořák/Václav Kopta

O čem Dokonalá svatba je?

Bill má rád Rachel. Rachel má ráda Billa. Brzy bude dokonalá svatba, jenže to by tu nesměli být také Tom, pokojská Julie a jedna neznámá známá dívka.

Přijďte se podívat na skvostnou situační komedii britského dramatika Robina Hawdona o tom, že každé svatbě předchází NOC PŘED SVATBOU a tahle zvláštní noc může ještě všechno změnit.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!