Holman z Old Bridge se stal střelcem pátého kola

0
785

V neděli se hrálo 5. kolo Mostecké ligy malé kopané. Kolo bylo zahájeno střetnutím mezi Old Bridge a FC Gunners Most. Gunneři se tentokrát prezentovali velmi dobrým výkonem, ale nakonec podlehli 10:8 po poločase 6:2. V útoku Old Bridge řádil Jaroslav Holman, kerý zápas zakončil s bilancí 6+1 a stal se tak střelcem i bodujícím hráčem kola.

V druhém zápase podlehlo odevzdané mužstvo proOFFICE nováčkovi GMS Most v poměru 1:9. Poté zatím na stoprocentní tým FC Jeptišky nestačili hráči FC Levels, když prohráli 7:3 (3:0). Čtvrtý zápas dne proti sobě svedl Inseminátors FC a Hospodu ULITA. Ta sice šla do vedení, ale nakonec Inseminátorům podlehla 1:4. Kolo uzavřela výhra Gamblers Most nad FC Katalánci SWAG. Katalánci hrající bez střídání nedokázali úřadujícímu mistrovi vzdorovat a nakonec podlehli vysoko 3:12. Hned šest kanadských bodů si v utkání připsal Kešner (1+5).

Situace na čele tabulky soutěže je stále neměnná. Vedou neporažené týmy Gamblers Most a FC Jeptišky o tři body před Inseminátors FC.

V čele kanadského bodování je stále Martin Boček (11+8) z Inseminátors FC, před Ladislavem Kešnerem (10+8) z Gamblers Most a Jakubem Hruštincem (7+11) z FC Jeptišky.

Nejlepšími třemi střelci ligy jsou po pátém kole Martin Boček (11 gólů), Ladislav Kešner (10) a Adam Koudelka (8) z Gamblers Most. Nejlepším nahrávačem je Jakub Hruštinec (11 asistencí). Nejlepšími gólmany jsou aktuálně Ondřej Bíro (průměr 2,00) z Gamblers Most před Slavomírem Šváchou (2,40) z GMS Most a Ondřejem Murckem (2,60) z Hospody ULITA. V neděli bude liga pokračovat šestým kolem a jeho tahákem by měl být zápas mezi druhými FC Jeptišky a třetími Inseminátors FC.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!