Infocentrum pro volby má už otevřeno

0
582

Krajské volby se blíží. V Mostě se budou konat letos dokonce dvoje, vedle krajských i senátní. Magistrát proto otevírá informační volební centrum. Zde mohou žádat občané o voličské průkazy.

V pátek 7. a v sobotu 8. října 2016 se uskuteční krajské volby a ve volebním obvodu Most i první kolo senátních voleb. Případné druhé kolo voleb do Senátu bude následovat o týden později. Od 1. června se na mosteckém magistrátu zřídilo Informační centrum pro volby. Občané ho najdou v kanceláři č. 156 v prvním patře. „V informačním centru mohou občané požádat o vydání voličského průkazu v případě, že nebudou moci volit ve svém volebním okrsku. Obracet se na nás mohou se svými dotazy i prostřednictvím telefonního čísla 476 448 336 nebo e-mailu volby@mesto-most.cz,“ informoval tajemník mosteckého magistrátu Jiří Mysík.

Bližší informace týkající se vydávání voličských průkazů, činnosti okrskových volebních komisí, distribuce a úpravy volebních lístků, způsobu volby nebo hlasování mimo volební místnost přineseme v příštích vydáních.

Sdílejte
Předchozí článekIndiánské léto
Další článekLitvínov žije

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!