Krajská zdravotní prodlužuje omezení provozu porodnice ústecké Masarykovy nemocnice

0
276

Z důvodu pokračujících stavebních prací při revitalizaci prostor pavilonu „D2“ Krajské zdravotní – Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem a s tím spojené vysoké hlučnosti a prašnosti, dochází k prodloužení omezení provozu části ústecké gynekologicko-porodnické kliniky do 27. května.

V provozu po dobu omezení zůstává porodní sál pro předčasné porody a akutní pacientky. Budoucí maminky se i nadále dostaví na příjem k porodu v Masarykově nemocnici v Ústí nad Labem, kde na základě vstupního vyšetření lékař rozhoduje o dalším postupu.

V revitalizovaných prostorách pavilonu „D2“ Gynekologicko-porodnické kliniky Fakulty zdravotnických studií Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem a Krajské zdravotní – Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem v provozu pro pacientky nadále zůstávají:

  • Feto-maternální ambulance vč. porodnických odborných ambulancí
  • Porodnice nadstandard
  • Pohotovostní služba na porodnické ambulanci
  • Rizikové těhotenství
  • Porodnické odborné ambulance

Důvodem omezení provozu části ústecké gynekologicko-porodnické kliniky v pavilonu „D2“ je revitalizace o patro výše se nacházející stanice větších dětí Dětské kliniky Fakulty zdravotnických studií Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem a Krajské zdravotní  – Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem. Pacienti spadající na stanici větších dětí jsou hospitalizováni v prostorách oční kliniky v pavilonu „G“ ústecké Masarykovy nemocnice.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!