Magistr Kelley znovu na útěku z Hněvína

0
664
Den magistra Kelleyho na Hněvíně patří už k tradičním akcím města Mostu.

Magistr Edward Kelley se pokusí opět uprchnout z hradu Hněvína. Všechny jeho předchozí pokusy skončily neúspěšně, podaří se mu to tentokrát? Můžete se o tom sami přijít přesvědčit v sobotu 17. června, kdy se na hradě Hněvín již po šestnácté koná tradiční Den magistra Edwarda Kelleyho.

Připraven je bohatý program. Slavnostní zahájení je připraveno na 13. hodinu, ale již od 9 do 16 hodin bude na nejmenší návštěvníky čekat Kelleyho dobrodružná stezka lesem kolem Hněvína, která bude oproti minulým ročníkům delší a bude mít pozměněnou trasu. Velkým lákadlem bude rovněž lanové centrum.

Od 10 hodin na divadelní scéně pohádka O třech přadlenách. Ta pak bude znovu uvedena i ve 13:15 hodin. Vyvrcholením hlavního programu pak bude dvojí Kelleyho pokus o útěk, a to ve 14:15 a 16:30 hodin. Pozornost dospělých návštěvníků, ale i dětí bude směřována i k nádvoří, kde bude připraven rytířský tábor, alchymistická dílna s ukázkami pokusů, sokolník, medvědář, šermíři a kejklíři. Samozřejmostí je rovněž dobové tržiště s občerstvením a k návštěvě bude lákat i Dílna magistra Edwarda Kelleyho. Vstup je zdarma.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!