Město ocenilo záchranáře

0
452

Vybraní příslušníci záchranných a bezpečnostních sborů byli na konci června primátorem Janem Paparegou opět oceněni za svou práci. Ocenění si převzalo devět policistů, deset strážníků městské policie, tři dobrovolní a pět profesionálních hasičů, dva zdravotní a jeden vodní záchranář.

„Stalo se již milou tradicí, že se zde každý rok v červnu sejdou nejlepší příslušníci záchranných a bezpečnostních sborů a my jim poděkujeme za jejich příkladnou a obětavou práci. Jsem rád, že je mohu osobně vyznamenat za jejich službu, během které chrání životy, zdraví a majetek našich občanů. Přál bych ale nám všem, abychom jejich služeb museli využívat co nejméně,“ uvedl mimo jiné primátor Jan Paparega.

Již tradičně bylo nejvíce oceněných z řad státních a městských policistů. Někteří z nich byli oceněni za svou příkladnou práci v loňském roce, další pak za věrnost, neboť u městské policie slouží patnáct, případně již dvacet let. Kromě toho, že dostali plakety a lahev vína, jim zatančili členové taneční skupiny Institute of Tog.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!