Most bude mít oceněnou pečovatelku

0
711

Eva Onuščáková, pracovnice Denního dětského rehabilitačního stacionáře, byla odbornou porotou vybrána do finále oceněných pracovníků v rámci Národní ceny sociálních služeb – Pečovatelky roku 2016. Oficiální vyhlášení výsledků proběhne 15. listopadu na Novoměstské radnici v Praze.

Do soutěže byla nominována nadřízenými za mimořádně aktivní přístup k dětem, pozitivní ladění, empatii, ochotě pomáhat všem potřebným. Během dlouholeté práce v sociálních službách byla vždy nadšenou a obětavou pracovnicí, která nehleděla na čas a snažila se každému pomáhat.

„Svou profesní kariéru začínala v Klokánku v Praze, kde pečovala o několik dětí, kterým poskytovala lásku a pocit bezpečí. Nakonec do pěstounské péče přijala 2 děti, které se staly součástí její rodiny. Další její kroky vedly do domova pro seniory, kde se snažila zpříjemnit každý společně prožitý den všem přítomným seniorům, a také svým kolegyním. Nyní již přes rok pracuje s dětmi se zdravotním znevýhodněním v Denním dětském rehabilitačním stacionáři v Mostě. S týmem dalších pracovníků napomáhá k prožívání šťastných chvil docházejících dětí,“ uvedla Jaroslava Puntová, vedoucí Denního dětského rehabilitačního stacionáře, Střediska denní péče o děti do tří let věku.

Oceněnou finalistku můžete ještě podpořit v internetovém hlasování k zisku Ceny veřejnosti. Hlasování probíhá od 21. – 31. října 2016 na www.pecovatelkaroku.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!