Mostecká liga malé kopané má za sebou jedenácté kolo

0
772

V neděli nastoupili mostečtí hráči malého fotbalu v barvách svých týmů k pěti zápasům 11. kola DRFG Mostecké ligy.

Kolo bylo zahájeno střetem mezi Gamblers Most a proOFFICE. Družstvo proOFFICE se sešlo pouze ve složení 4+1. Gambleři se ovšem férově této skutečnosti přizpůsobili a rovněž ze své sestavy stáhli jednoho hráče. I tak se však jejich kvalita a síla prosadila a nakonec si připsali pohodové vítězství v poměru 16:6. V dresu vítězů nejvíce úřadoval Zdeněk Macháček (3+5), který se podepsal pod polovinu gólů svého týmu.

Další duel dne proti sobě postavil Old Bridge a FC Levels. K výhře Old Bridge v poměru 7:3 přispěli především Michal Broskovics a Pavel Klárman (oba 2+2) či kapitán české reprezentace do 21 let Lukáš Haspra (1+2).

V poledne se proti nastoupili Inseminátors FC a GMS Most. Z vítězství 10:5 se nakonec radovali Inseminátoři. V jejich dresu podal zcela mimořádný výkon David Schettl (6+3), který se podepsal pod devět z deseti gólů vítězů a stal se bodujícím i střelcem jedenáctého kola.

Čtvrtý zápas kola bohužel nebyl sehrán, neboť hráči Hospody ULITA se nesešli a v tomto utkání tak brali FC Katalánci SWAG kontumační výhru 5:0.

Kolo uzavřelo přesvědčivé vítězství FC Jeptišky nad FC Gunners Most 10:1. V ofenzivě vítězů opět vyčníval Jakub Hruštinec (4+2).

Prvními třemi týmy jsou i po jedenáctém kole stoprocentní FC Jeptišky, o tři body před Gamblers Most a o šest před FC Katalánci SWAG. V čele kanadského bodování zůstává Ladislav Kešner (17+20) z Gamblers Most, který tentokrát nehrál. Nejlepším střelcem je aktuálně Adam Koudelka (23 gólů) před Martinem Bočkem (20) a Ladislavem Kešnerem (17).

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!