Mostečtí Lvi na druhém místě

0
822

Posledními dvěma zápasy uzavřel Most své účinkování ve 2. lize v tomto kalendářním roce. V sobotu nastoupil v Nové Pace a hned v neděli v Jablonci. Do tabulky přivezl tři body.

V sobotu v Nové Pace Most vyhrál 6:4 hlavně zásluhou výborné třetí třetiny, v níž otočil výsledek z nepříznivého stavu 2:4 čtyřmi góly. V utkání už prohrával 1:4. Hattrickem v posledních šesti minutách zápasu se zaskvěl František Bakrlík, který celkem v tomto duelu zaznamenal pět kanadských bodů (3+2).

O den později podlehli svěřenci trenérů Vladimíra Machuldy a Jana Hranáče v Jablonci 1:3. Výsledek se jim podařilo korigovat Smolkou až v závěru zápasu za nepříznivého stavu 0:3.

V tabulce patří Mostu i nadále druhé místo, na vedoucí Vrchlabí nyní ztrácí tucet bodů. Na třetí celek pořadí, Dvůr Králové, mají teď Mostečtí lvi pětibodový náskok, tento protivník má ale o dvě odehraná utkání méně.

Další mistrovské utkání sehraje Most až 4. ledna, doma přivítá Trutnov.