Mostečtí stolní hokejisté se představili v Ostravě

0
879

Na sedm desítek hráčů a hráček billiard-hockeye šprtce se utkalo v Ostravě při posledním turnaji započítávaném do Českého poháru jednotlivců 2016.

Mezi zúčastněnými bylo i osm mosteckých zástupců. Nejlépe si z nich vedl Ondřej Frýba (BHC StarColor Most), který obsadil desáté místo.

Další pořadí mosteckých účastníků: 22. Patrik Purket, 31. Michal Justra (oba BHC StarColor Most), 32. Lukáš Fedič (Most), 37. Pavla Mišíková (BHC StarColor Most „B“), 45. Matyáš Vaníček (Real Draci 18.ZŠ Most), 51. Ondřej Černý (BHC StarColor Most „B“), 54. Jan Matuščín (BHC 4.ZŠ Most). Zvítězil Patrik Juchelka (SHL SDS Exmost Brno).

Přestože žádný z mosteckých účastníků vysloveně nezazářil, všem, kteří absolvovali dlouhou cestu do Ostravy, by jejich bodový zisk měl stačit k postupu na mistrovství ČR. Kromě nich by se na základě předchozích výsledků měli na MČR představit také Zdeněk Bednář, Ondřej Müller, Petr Henych, Dalibor Frýba a Valentina Grimmová. O mistrovské tituly se bude hrát v posledním listopadovém víkendu ve Žďáře nad Sázavou.

Soutěžní program ale pokračoval bez přestávky již tento týden. Ve čtvrtek se v SVČ Most odehrálo místní kolo Ligy škol v billiard-hockeyi šprtci. Ve stejný den a na stejném místě se utkali školáci i v dalším díle projektu Air-hockey školám.

Hráči a hráčky táhlového hokeje Chemoplast vyrazí v sobotu do Peček, kde se rozhodne o složení účastníků jejich mistrovství republiky.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!