Macko s Kešnerem vystříleli Mostu výhru nad Pardubicemi

0
717

V neděli odpoledne se Most postavil v rámci dohrávky čtvrtého kola DRFG Superligy malého fotbalu na svém hřišti Pardubicím.

Ačkoliv se vzhledem k mimořádné mostecké sestavě a ne příliš dobré pozici Pardubic v ligové tabulce dal očekávat poměrně jednoznačný zápas, dokázaly se Pardubice prezentovat v Mostě velmi dobrým výkonem a Most se nakonec musel k hubené výhře nečekaně těžce protrápit.

„Dnes je třeba být vděčný zejména za tři body a odhlédnout od předváděné hry, která nebyla zrovna nejlepší. Je třeba říct, že Pardubice hrály velmi dobře a pozorně směrem dozadu, což nám činilo problémy a jen velmi těžko jsme se dostávali na dostřel jejich brány,“ začal své tradiční pozápasové hodnocení mostecký trenér Vojtěch Benda. „Na druhou stranu jsou i takovéto zápasy důležité pro posílení sebevědomí týmu, když vidí, že i přes špatnou hru a výborného soupeře dokáže dokráčet k výhře za tři body. Osobně jsem pak rád, že se nám podařila odveta za domácí porážku, kterou nám Pardubice uštědřily v minulém ročníku. „Každopádně zápas je pryč a my již hledíme kupředu. Za týden přivítáme doma Příbram a já pevně věřím, že tentokrát se budeme prezentovat jistějším výkonem a naše výhra nebude tak kostrbatá, jako tomu bylo dnes,“ uzavřel Benda.

Most – Pardubice 4:2 (1:1). Branky Mostu: Kešner 2, Macko 2 – Šlégr, Beran. Mostečtí do zápasu nastoupili ve složení: Bíro – Boček, Chábera, Kasal, Kešner, M. Koudelka, Macko, M. Macháček, Polák a Režný.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!