Náměstím poteče pivo a zavoní soutěžní guláš

0
887

Centrum města Mostu bude již potřetí hostit Pivní a gulášové slavnosti. Ty se tentokrát uskuteční na 1. náměstí v sobotu 19. května od 14 hodin.

Pro návštěvníky je opět připravena nejen soutěž o nejlepší kančí guláš, ale i bohatý kulturní program. Pět organizací bude mít stejně jako v loňském roce připraveno zhruba dvě stě porcí guláše. Návštěvníci, kteří budou chtít guláše ochutnat a hodnotit, si zakoupí za symbolickou cenu kartičku, na kterou dostanou mezi 14. a 15. hodinou porci u každé organizace. Jakmile ochutnají všechny guláše, udělí na kartičce bod nejlepšímu guláši a kartičku odevzdají k vyhodnocení.

Doprovodný program:

K poslechu postupně zahrají Spolektiv (od 14 do 15 hodin), Retrosexuals (od 15.40 do 16.40 hodin) hodin, Petr Lüftner (od 17.20 do 18.20 hodin), Cumbal (od 19 do 20 hodin) a Lake Stopper (od 20.40 do 21.40 hodin). Účast přislíbily Pivovar Česká Kamenice, Mostecký Kahan, Pivovar Purkmistr, Minipivovar a pivnice U Stočesů, Pivovar Letiny, Pivo Chalupník Perštejn, Pivovar Na Rychtě a Lounský žejdlík. (nov)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!