Neobvyklé případy litvínovských strážníků

0
278

Sama si došla pro pomoc

Krátce před půlnocí oslovila strážníky v Podkrušnohorské ulici žena. Němka uvedla, že někde na silnici z Klínů sjela z vozovky. Sama pak pěšky do města došla pro pomoc. Strážníci se se ženou vypravili k jejímu vozidlu. Na místě už byl také pluh, kterému se podařilo auto vyprostit. Žena poděkovala a odjela.

Pomoc v mimořádné situaci

O pomoc požádala strážníky žena z ulice Podkrušnohorská. Pečuje o svého nemohoucího manžela. Ten ale spadl z postele na zem a ona nemá sílu ho dostat zpět. Strážníci muže zvedli ze země a uložili do postele. Lékařský zásah nebyl potřeba.

 

Uvězněný pes

Na asistentku prevence kriminality se obrátila žena z Janova, která viděla, jak děti hodili okýnkem do zazděného sklepa malého psa. Pejsek ve sklepě naříkal. Strážníci při příjezdu na místo žádného psa ve sklepě nezjistili. Všude bylo ticho a nebylo nic vidět. Poučili proto oznamovatelku, že kdyby se pes znovu ozval, ať je opět zavolá. O několik hodin později žena volala opět. Pejsek ve sklepě hlasitě štěkal. Tentokrát už měli strážníci štěstí. Psa objevili, ze sklepa vyprostili a předali na psí útulek.

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!