Policisté Krajského ředitelství policie Ústeckého kraje byli oceněni služebními medailemi.

0
288

V prostorách auly Kampusu Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem proběhlo slavnostní ocenění policistů Krajského ředitelství policie Ústeckého kraje. Pozvání na slavnostní ceremoniál přijal i doc. RNDr. Jaroslav Koutský, Ph.D., rektor Univerzity Jana Evangelisty Purkyně a Ing. Jan Schiller, hejtman Ústeckého kraje.

Slavnostní akt zahájil první náměstek policejního prezidenta generálmajor Ing. Tomáš Lerch, který v úvodu poděkoval policistům za příkladné plnění služebních povinností a velmi ocenil jejich věrnost Policii České republiky. Poté převzal slovo ředitel Krajského ředitelství policie Ústeckého kraje plukovník Mgr. Jaromír Kníže, který přivítal všechny přítomné policisty a vážené hosty a poděkoval jim za dosavadní pracovní nasazení a výbornou spolupráci.

Náměstek policejního prezidenta pak společně s ředitelem krajského ředitelství předali policistům medaile policejního prezidenta Za věrnost I., II., a III. stupně, Medaile za zásluhy, Čestné medaile, Plakety Policie České republiky a Medaile policejního prezidenta III. stupně. Plukovník Jaromír Kníže pak také udělil Medaile cti policistům, jako poděkování za dlouhodobé a iniciativní dosahování velmi dobrých služebních výsledků a za trvalý přínos k budování a prosazování dobrého jména Policie České republiky.

Ředitel krajského ředitelství závěrem slavnostního aktu všem oceněným pogratuloval a ještě jednou vyzdvihl excelentní plnění služebních povinností policistů i ostatních zaměstnanců Policie České republiky. Dále popřál všem mnoho úspěchů v osobním i profesním životě. Velké poděkování patřilo i rektorovi Univerzity Jana Evangelisty Purkyně za poskytnutí reprezentativních prostor, kdy tento ceremoniál zůstane všem oceněným i přítomným krásnou vzpomínkou.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!