Poslední koncert před letní přestávkou v mosteckém Rokáči Vinohrady

0
549

Nenechte si ujít poslední koncert před letní přestávkou v mosteckém Rokáči Vinohrady.

V pátek 10. července vystoupí MAD DAYS, mezinárodní parta muzikantů z Čech, Slovenska a Ruska. Hudební styl kapely čerpá z rozmanitých vlivů, což jejich tvorbě dává značnou uměleckou svobodu.  Po příchodu nového baskytaristy Tibora Klimenta v roce 2017 začíná nová fáze a progres s charakterem zvuku, který je nyní bohatší a má větší energetický náboj. Neoddělitelnou součástí  kapely je věčný oheň, rebelka, textařka a zpěvačka Aleksandra Lauretis. Marián Karabin – kytara, Tibor Kliment – baskytara, Vladislav Vozab – bicí nástroje, Aleksandra Lauretis – zpěv.

V Rokáči Vinohrady je doplní WANDERWHY, tříčlenná kapela z Lužic u Mostu, založená roku 2019. Hrají především vlastní tvorbu, která je směsící různých žánrů jako např. punk rock, grunge, ale i metal. Sestavu kapely tvoří Jirka Habaň (kytara, zpěv), Pavel Vomasta (basová kytara, zpěv) a Michal Vomasta (bicí).

Rezervace vstupenek na e-mailu rezervace@rokac-vinohrady.cz  Uveďte jméno, datum koncertu, počet osob a telefonní kontakt. Poté si vstupenky vyzvednete v den konání koncertu od 19:00 do 19:30.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!