Premiérový ročník mostecké Seniorligy byl zahájen

0
532

V neděli vstoupilo šest týmů do premiérového ročníku Seniorligy malého fotbalu. Ta poskytne odpověď na otázku, kdo hraje nejlepší malý fotbal ve věkové kategorii 40+. Všechna tři utkání ukázala, že i hráči vyššího věku jsou schopni mimořádných fotbalových výkonů a to, co jim chybí na kondici, jsou schopni kompenzovat chytrostí a netradičními herními řešeními. Rovněž se naplno ukázalo, že s věkem určitě neklesá hlad po vítězství a hráči týmů Seniorligy nabízeli divákům minimálně stejnou míru nasazení, jako někteří hráči klasické ligy mladých.

V prvním zápase se střetli hráči týmu Mostecké pumpičky a míchačky a celku Jatka Matějka. Jde o dva týmy, které mají s malým fotbalem nejživější zkušenost, když jejich hráči ještě v minulé sezoně působili v lize mladých pod názvy Kosmos a proOFFICE. Jasné vítězství 14:0, po poločase 6:0, slavil tým Mostecké pumpičky a míchačky. Nejproduktivnějším hráčem tohoto zápasu a i celého kola se stal Martin Johanis (5+3). Následoval zápas mezi týmy SG Horní Jiřetín a Baník Grammer Souš. Tým SG Horní Jiřetín v utkání jasně dominoval a připsal si vítězství 10:1, po půli 6:0. V jeho barvách se hned šesti kanadskými body prezentoval Petr Lenc (4+2).

Úvodní kolo Seniorligy uzavřelo nejvyrovnanější utkání mezi Old Bridge a FC Záchytka. Old Bridge sice v zápase vedli již 3:0, ale Záchytka dokázala ke konci utkání zdramatizovat, aby nakonec přeci jen opouštěla hřiště poražená 2:3. Seniorliga Most bude pokračovat druhým kolem za dva týdny.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!