Přijďte si 10. prosince zahrát na JAM SESSION do mosteckého ROKÁČE

0
186
V Rokáči Vinohrady v Mostě se můžete těšit na Jam Session. Přineste si svůj hudební nástroj, vyskočte na pódium a zahrajte nebo jen zazpívejte. Akce vypukne 10. prosince od 19 hodin.
Jam session je hudební akce, kdy muzikanti improvizují bez náležité přípravy nebo předem definované aranže. Jam může být založen na existujících skladbách či dohodnutých postupech, nebo může být naprosto improvizační. V zásadě jde o velmi volné setkání muzikantů a radost z muzicírování v daném okamžiku, které se nedá opakovat. To je lákavá příležitost i pro publikum – být u toho, když něco vzniká.
Páteční večer bude v mosteckém Rokáči Vinohrady opět patřit všem, kteří si chtějí zahrát. Na pódiu může vystoupit každý, kdo chce představit svou tvorbu, či svou interpretaci jiných autorů. Mostecký hudební spolek staví na osvědčeném newyorském modelu Greenwich Village šedesátých let, kterým prošla většina písničkářů od bezejmenných zpěváků až po osobnosti světové úrovně. Na pódiu se střídají hudebníci, každý zahraje jednu až tři písničky. Nesoutěží se v tom, kdo je lepší. Hrají se skladby v jakémkoliv jazyce, žánr nerozhoduje.
Pozvi kamarády, přines si svůj hudební nástroj, vyskoč na pódum a zahraj. K dispozici máš kompletní klubové ozvučení: Mikrofony, mixážní pult se zvukařem, kytarový a basový aparát, bicí Sonor 3005 (činely a paličky si přines svoje!) a stage piano Yamaha.
Rokáč Vinohrady, vstupné dobrovolné. Přijď a hraj!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!