Rokáč Vinohrady zve na páteční JAM SESSION – přijď a hraj!

0
149

Mostecký hudební spolek opět poskytne prostory mosteckého Rokáče Vinohrady všem, kteří si chtějí zahrát či zazpívat na pódiu před obecenstvem.  Pozvi kamarády, přines si svůj hudební nástroj, vyskoč na pódum a zahraj.

JAM SESSION – Přijď a hraj! proběhne v pátek 16. a v sobotu 17. srpna od 20 hodin. Vstupné je dobrovolné.

Přijď si poslechnout mladé i starší hudebníky nebo se rovnou zapoj mezi ně. K dispozici máš kompletní klubové vybavení: Mikrofony, mixážní pult se zvukařem, zpěvový aparát, kytarové kombo Hughes & Kettner Triplex 65 W, basové kombo Hartke 120 W, basu Ibanez, kompletní sadu bicích a piano.

Na pódiu se budou střídat muzikanti a kapely, každý zahraje jednu až pět písniček. Mikrofonu se může zmocnit kdokoli, kdo chce prezentovat své umění. Nesoutěží se v tom, kdo je lepší. Hrají se skladby v jakémkoliv jazyce, žánr nerozhoduje. Vrcholem každého večera bude, jako vždy,  společné vystoupení většiny přítomných, kteří si společně zahrají bez přípravy a bez předem definované aranže.  Mostecký hudební spolek se inspiroval „after-hours“ jam v Minton’s Playhouse v New York City a především osvědčeným newyorským modelem Greenwich Village šedesátých let, kterým prošla většina písničkářů od bezejmenných zpěváků až po osobnosti světové úrovně.  Udělej i ty první krok – přijď a hraj!

Na úvodní fotografii Daniel Plánička

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!