Rokáč Vinohrady zve na páteční JAM SESSION – přijď a hraj!

0
72

Mostecký hudební spolek opět poskytne prostory mosteckého Rokáče Vinohrady všem, kteří si chtějí zahrát či zazpívat na pódiu před obecenstvem.  Pozvi kamarády, přines si svůj hudební nástroj, vyskoč na pódum a zahraj.

JAM SESSION – Přijď a hraj! proběhne v pátek 16. a v sobotu 17. srpna od 20 hodin. Vstupné je dobrovolné.

Přijď si poslechnout mladé i starší hudebníky nebo se rovnou zapoj mezi ně. K dispozici máš kompletní klubové vybavení: Mikrofony, mixážní pult se zvukařem, zpěvový aparát, kytarové kombo Hughes & Kettner Triplex 65 W, basové kombo Hartke 120 W, basu Ibanez, kompletní sadu bicích a piano.

Na pódiu se budou střídat muzikanti a kapely, každý zahraje jednu až pět písniček. Mikrofonu se může zmocnit kdokoli, kdo chce prezentovat své umění. Nesoutěží se v tom, kdo je lepší. Hrají se skladby v jakémkoliv jazyce, žánr nerozhoduje. Vrcholem každého večera bude, jako vždy,  společné vystoupení většiny přítomných, kteří si společně zahrají bez přípravy a bez předem definované aranže.  Mostecký hudební spolek se inspiroval „after-hours“ jam v Minton’s Playhouse v New York City a především osvědčeným newyorským modelem Greenwich Village šedesátých let, kterým prošla většina písničkářů od bezejmenných zpěváků až po osobnosti světové úrovně.  Udělej i ty první krok – přijď a hraj!

Na úvodní fotografii Daniel Plánička

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!