Šéf autodromu Jiří Volovecký ve výboru asociace

0
680

Generálního ředitele společnosti Autodrom Most Jiřího Voloveckého zvolila valná hromada Asociace center pro zdokonalovací výcvik řidičů Autoklubu ČR (AČR) členem jejího výkonného výboru. Asociace sdružuje osoby, které jsou vlastníky nebo provozovateli center pro zdokonalovací výcvik řidičů a metodicky řídí a organizuje jejich činnost.

Své zvolení do výkonného výboru Jiří Volovecký považuje za zohlednění a ocenění dlouholeté činnosti mosteckého autodromu, zaměřené právě na bezpečnost silničního provozu při výuce a výcviku řidičů. „Disponujeme polygonem, který svou dispozicí, instalovanými technologiemi a dalšími navazujícími aktivitami patří stále k nejmodernějším zařízením svého druhu ve střední Evropě. Zárukou kvality jsou také naši zkušení instruktoři, již patří ke špičce ve svém oboru. Kromě amatérských řidičů se pod jejich vedením u nás zdokonalují také profesionálové, a to včetně složek integrovaného záchranného systému, tedy řidiči sanitek, hasičských a policejních vozů,“ shrnul Jiří Volovecký.

V souladu se strategií Autoklubu ČR se činnost Asociace center pro zdokonalovací výcvik řidičů AČR v letošním roce zaměří na různorodé projekty a jejich prezentaci, na intenzivnější komunikaci směrem k mezinárodní automobilové federaci FIA a na rozšíření členské základny asociace oslovením stávajících i nově vznikajících vzdělávacích center, jež zatím členy nejsou. Členskou základnu asociace tvoří v současné době společnost AUTODROM MOST, Autoklub ČR, AUTOKLUB KAROSA, klub v AČR, společnost DEKRA CZ, společnost Autodrom Sosnová, Polygon JIHLAVA-HOSOV a sdružení OSTRAVA – BEZPEČNÁ DOPRAVA!!!.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!