Sporťásky (15. týden)

0
511
Easter Cup pokračuje dalším turnajem

Také o velikonočním víkendu se hraje v Mostě série mládežnických turnajů Easter Cup 2017. Ve dnech 13. – 16. dubna se zde představí celky ročníků narození 2007 – 2008. Soupeřit bude celkem šestnáct týmů, rozdělených do čtyř základních skupin, z nichž se potom bude postupovat dále.

Souš jede na pražský Meteor

V dalším kole fotbalové divize se hráči Baníku Souš představí venku, a sice na hřišti pražského Meteoru VIII. Utkání 21. kola zde sehrají již v pátek od 10.15 hodin.

Za šprtcem do SVČ Most

Již dnes se mohou vydat vyznavači billiard hockeye – šprtce za svou oblíbenou hrou do Střediska volného času v Mostě. Hraje se zde totiž StarColor Cup zařazený do Českého poháru. Turnaj je ale otevřen nejen registrovaným, ale i neregistrovaným hráčům. Začíná se v 9 hodin.

Kuželkáři dobojovali

Vítězem celého soutěžního ročníku 2016/2017 okresního přeboru skupiny A a postupujícím do KP je družstvo SKK Bílina B. Druhé místo patří družstvu Sokol Spořice B a třetí místo obsadilo družstvo TJ MUS Most.

Fotbalisté Litvínova zajíždí do Srbic

Po volném víkendu, kdy měli hrát proti celku Blšan, který z krajského přeboru odstoupil, míří fotbalisté FK Litvínov k dalšímu utkání krajského přeboru dospělých do Srbic. Zde nastoupí proti domácímu Sokolu v sobotu od 17 hodin.

Horní Jiřetín se představí doma

Na domácím hřišti bude hrát utkání 21. kola krajského přeboru další z našich zástupců v soutěži, a sice celek Sokola Horní Jiřetín. Ten nastoupí v sobotu 15. dubna od 17 hodin proti FK Litoměřicko B.

Stolní tenisté Baníku dvakrát prohráli

Dvě prohry na domácích stolech si na závěr sezony 2016/2017 připsali ligoví stolní tenisté SKST Baník Most. Ti podlehli nejdříve Liberci C 10:6, kdy si body za domácí připsali Bořík 3, Macháček, Bencs a Matuška po 1, aby následně prohráli s Libercem 10:4. Body Baníku v utkání uhráli Macháček 3 a Matuška 1.

Dvě porážky minižákyň Baníku Most

Tým minižákyň Basketbalového klubu Baník Most si v posledních dvou zápasech připsal na své konto dvě porážky. V obou případech se Slovanem Litoměřice. Nejdříve prohrály 35:70 a v následující odvetě pak 53:75.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!