Sporťásky (24. týden)

0
441
V sobotu na memoriál Václava Žaloudka

Letní stadion v Litvínově bude v sobotu hostit další ročník fotbalového memoriálu Václava Žaloudka, někdejšího dlouholetého hráče Litvínova. K turnaji fotbalistů dříve narozených se sjede celkem osm týmů. Začíná se v 10 hodin.

Golfové narozeniny

Na neděli 11. 6. 2017 připadlo 24. výročí založení I. Golf Clubu Most a tak je jasné, že první nadcházející turnaj nemůže být jiný, než tradiční  NAROZENINOVÝ. Tato událost nastane již v sobotu 17. 6. 2017 od 8.30 hodin. Klub vstoupil do závěrečného roku prvního čtvrtstoletí své existence a rozhodně si nemůže stěžovat, že by měl jednotvárný život – byl hýčkán i pomlouván, obdarován i okraden, téměř zničen a opět pozvednut, ale kdykoliv byl na kolenou, vždy se našli lidé, kteří ukázali, že jim osud nejstaršího golfového klubu v Ústeckém kraji není lhostejný. Klub se již dávno přehoupl do dospělého věku a tak se snaží, aby byl po dřívějších dětských bolestech i stabilní a respektovanou součástí sportovního dění na Mostecku. Restart byl zahájen a nezbývá než věřit, že další měsíce povedou jen k prosperitě, zásadnímu zvyšování kvality, spojené se změnou infrastruktury i k rozvoji klubového dění. Turnaj je zařazen do SPRING SUMMER TOUR 2017.

Mostecký fotbalový klub míří do Rakovníka

K poslednímu diviznímu utkání, nejméně na rok, míří již dnes, tedy v pátek 16. června, Mostecký fotbalový klub do Rakovníka. Zde se představí od 18 hodin.

Souš zakončí úspěšnou sezonu v Boru

Do Nového Boru zajíždí k poslednímu utkání úspěšné divizní sezony celek fotbalistů Baníku Souš. Ten zde nastoupí proti domácím v sobotu 17. června od 14.30 hodin.

Litvínovští fotbalisté jedou do Brné

Poslední kolo sezony má na programu krajský přebor fotbalistů. V něm zajíždí hráči FK Litvínov k utkání na hřiště soupeře, a sice do Brné, kde se hraje v sobotu 17. června. Začíná se v 17 hodin.

Horní Jiřetín pád nedokázal odvrátit

Fotbalisté Sokola Horní Jiřetín se představí v posledním kole krajského přeboru v kopané dospělých na domácím hřišti. Bude to však pro ně smutné loučení se sezonou, protože se jim nepodařilo odvrátit pád a již před posledním duelem je jasné, že jsou sestupujícím ze soutěže.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!