Sporťásky (24. týden)

0
762
Černí andělé mají tři nové posily

DHK Baník Most v přestávce soutěže posiluje. Přicházejí celkem tři nové hráčky. Tereza Eksteinová, juniorská reprezentantka a pravé křídlo, z mateřského DHC Plzeň. Adriana Míšová, taktéž juniorská reprezentantka z DHK Zora Olomouc, a Sára Kovářová, druhá nejlepší střelkyně posledního ročníku interligy, juniorská reprezentantka a pravá spojka ze Sokola Písek.

Petružálek míří do Třince

Litvínovský odchovanec, křídelní útočník Jakub Petružálek, míří do týmu HC Oceláři Třinec. Na svém angažmá v extraligovém HC Verva se nedohodl. Loni předčasně ukončil sezonu pro zranění zad.

Baník na domácím hřišti neuspěl

V neděli přivítal třetiligový FK Baník Most 1909 v dalším kole na svém hřišti pražský Loko Vltavín a neuspěl. Nakonec domácí odešli ze hřiště poraženi 1:5, když jediný úspěch Mostu zaznamenal Belej.

Oba naši divizní zástupci vyhráli

Naši zástupci ve fotbalové divizní skupině B v utkáních víkendového kola zvítězili. Souš si připsala výhru 2:1 nad Litoměřicemi a FK Litvínov doma porazil Vilémov stejným výsledkem, tedy 2:1.

Narozeninový golf

Mostecký golfový klub oslaví 23. výročí svého založení. Při této příležitosti pořádá NAROZENINOVÝ TURNAJ, který proběhne v sobotu 18. 6. od 9 hodin. Stejně jako v loňském roce bude část startovného věnována na pomoc hendikepovaným dětem, takže svou účastí v turnaji hráči oslaví nejen významné klubové výročí, ale přispějí i na dobrou věc.

Sraz hokejových fanoušků na Loučkách

Ve dnech 2. – 5. července se v Litvínově uskuteční sraz hokejových fanoušků z celé republiky. Jedná se o jubilejní, již 20. sraz. Pořadatelem této akce je fanklub litvínovského hokeje Ropáci on Tour.

V přípravě třikrát mezinárodně

Devět přípravných zápasů před novou sezonou čeká HC Verva Litvínov. Tři utkání by měla být mezinárodní. 6. srpna na Zimním stadionu Ivana Hlinky s chorvatským účastníkem Kontinentální hokejové ligy Medveščakem Záhřeb a dvě na turnaji v Drážďanech o posledním srpnovém víkendu. Avizovaný duel s Novgorodem zatím potvrzen nebyl.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!