Sporťásky (41. týden)

0
595
Na hokej ještě v neděli a v úterý

Extraligový tým hokejistů čekají tři zápasy v krátkém sledu. Na hokej tak mohou příznivci přijít v pátek, neděli a v úterý. Dnes Verva hostí Liberec. V neděli nastoupí proti pardubickému Dynamu a v úterý na svém ledě přivítá Mountfield HK. Všechny zápasy začínají v 17.30 hodin.

Mostečtí v sobotu proti Přerovu

V dalším kole WSM ligy se hokejisté HC Most představí na domácím ledě. V sobotu 15. října bude jejich soupeřem od 17.30 hodin celek Zubr Přerov.

Chaloupka zamířil na Slovensko

Někdejší obránce HC Verva Litvínov, mistr ČR z roku 2015, Petr Chaloupka poté, co se nevešel do kádru Litvínova, zamířil v minulých dnech na Slovensko, kde posílil Poprad. Ve stejném týmu byl na zkoušce také jeho někdejší spoluhráč z Litvínova Petr Kousalík.

MFK tentokrát nastoupí doma

Po minulém kole fotbalové divizní skupiny B, kdy se představil na hřišti Slovanu Velvary (prohrál 4:0), se Mostecký fotbalový klub tentokrát představí na svém domácím hřišti v Čepirohách. V neděli 16. října přivítá kombinovaný celek FK Neratovice/Býškovice. Hraje se od 16.00 hodin.

Litvínov jede do Modlan, Jiřetín do Hrobců

Oba naši zástupci v krajském přeboru kopané dospělých se tentokrát představí venku. FK Litvínov, který minule utržil debakl 4:0 v Neštěmicích, zajíždí do Modlan. Sokol Horní Jiřetín se představí na hřišti v Hrobcích. Oba týmy hrají v sobotu 15. října.

Obrnice vyhrály, Kopisty podlehly

V dalším utkání I. A – třídy skupiny B dokázal Sokol Obrnice zvítězit v souboji s kombinovaným týmem Ervěnice/Jirkov 4:2, když branky vítězů stříleli Kadlec 2, Kraitl a Olexa. Naproti tomu TJ Kopisty neuspěly v Údlicích, kde prohrály 3:2. Branky Kopist: Fous a Liška.

Badmintonisté pořádají nábor dětí

Také v nové sezoně pořádá Badmintonový klub TJ Baník Most nábor dětí. Klub nabízí kvalifikovaný trenérský tým, pravidelné tréninky ve sportovní hale v Mostě a účast na klubových soustředěních. Nabírá děti ročníků narození 2006 – 2009. Podrobnosti zájemci najdou na webu klubu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!