Sporťásky (42. týden)

0
616
Házenkáři hrají v sobotu odvetu

Odvetné utkání evropského poháru EHF čeká v sobotu 22. října házenkářky DHK Baník Most. Ty pokud chtějí pomýšlet na postup do dalšího kola, musí dohánět v souboji s Metzingenem osmibrankové manko. Utkání začíná v 18.00 hodin.

V pátek končí domácí série

Série pěti domácích utkání v řadě pro HC Verva Litvínov končí. Hokejisté z města pod úpatím Krušných hor přivítají v utkání 14. kola Tisport extraligy na svém ledě celek Olomouce. Začíná se tradičně v 17.30 hodin.

Most změří doma síly s Motorem

Prvoligový HC Most se v sobotu 22. října představí na domácím ledě. Jeho soupeřem bude favorizovaný Motor České Budějovice. Atraktivní utkání začíná v 17.30 hodin.

MFK zajíždí již dnes do Chomutova

Již dnes se odehraje první utkání 11. kola divizní skupiny B. Fotbalisté Mosteckého fotbalového klubu k němu zajíždějí do sousedního Chomutova, kde se střetnou s domácím FC. Utkání se hraje od 18.30 hodin.

Hokejistky míří v neděli do Kladna

Tým hokejistek HC Litvínov sehraje další utkání prvoligové soutěže. Tentokrát však venku, a to v Kladně. Zde se představí v neděli 23. října. Zápas začíná v 17.30 hodin.

Souš se představí doma proti Štětí

Proti svému soupeři ze Štětí nastoupí v sobotu fotbalisté divizního Baníku Souš. Utkání začíná v 15.30 hodin. Souš v minulém kole brala v Libiši dva body, když zvítězila 0:1 po penaltovém rozstřelu.

Oba naši zástupci tentokrát hrají doma

Jak Sokol Horní Jiřetín, tak i FK Litvínov se v následujícím kole krajského přeboru v kopané dospělých představí doma. Horní Jiřetín vyzve Louny, Litvínov pak Kadaň. Obě střetnutí se hrají od 15.30 hodin.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!