Za kolik letos na házenou? Poprvé už 4. září!

0
1209
Foto: dhk-banikmost.cz

Již 4. září (změna oproti původnímu rozpisu) vstoupí Černí andělé do nového ročníku interligy. DHK Baník Most oznámil ceny vstupného na letošní sezónu. Za kolik se v této sezóně dostanete na ligové zápasy házenkářek?

Online předprodej – 80 korun/zápas
Nově budou vstupenky na jednotlivé zápasy k dispozici v novém e-shopu, do kterého se bude vstupovat prostřednictvím webových stránek klubu. Každý, kdo si vstupenku na zápas koupí v předprodeji v e-shopu, získá oproti nákupu na místě v pokladně sportovní haly slevu 20 procent.
Kromě toho si bude moci vybrat sektor a má jistotu, že na něj vždycky zbude místo. Spuštění nového e-shopu je otázkou nejbližších týdnů, o přesném termínu bude klub informovat. 
Prodej na místě – 100 Kč/zápas 
V prodeji zůstávají i vstupenky přímo v pokladně sportovní haly těsně před zápasem. Oproti online předprodeji je cena vyšší, k dispozici nebude tak velký výběr míst na tribunách a hrozí, že v případě některých exponovaných utkání se na někoho nemusí dostat. Platba v pokladně je omezena pouze na hotovost.
Celoroční permanentka – 790 Kč
Permanentní vstupenky jsou cenově zvýhodněné (410 Kč oproti běžnému vstupnému), jejich držitelé mají své místo na tribuně jisté. Kromě toho je pro ně připravena i řada dalších výhod, například zlevněné vstupné na evropské pohárové zápasy, získají i další výhody při akcích pořádaných klubem klubu a v rámci předzápasových programů, v budoucnu by mohl například dostávat novinky o dění v klubu přímo do e-mailové schránky.
VIP permanentka – 3 990 Kč
Nová VIP zóna s občerstvením na ochozu haly s výhledem na hřiště. Neomezený raut s teplou i studenou kuchyní, alkoholické i nealkoholické nápoje v průběhu celého utkání.
Senioři, studenti, držitelé průkazů ZTP/P
Po předložení průkazu mají nárok na zlevněnou permanentní vstupenku za 490 Kč/sezonu a 50 Kč stojí vstupenka na zápas.
Novinky
V nadcházející sezoně čeká diváky hodně novinek. Na co se mohou těšit:
– přidané stánky s občerstvením
– 90 minut předzápasového programu
– unikátní hudební show
– osvěžený fanshop plný nových produktů
– herní zóna s playstationem pro nadšené hráče videoher
– dovednostní soutěže pro dospělé i děti o ceny
– poločasové soutěže
– nové osvětlení haly, světelná show
– zbrusu nové kompletní ozvučení haly
– slavnostní nástupy hráček, které nemají na českých palubovkách obdobu
– tleskačky na každý zápas zdarma.
Doma už 4. září
Hned v prvním kole v sobotu 4. září přivítají Černí andělé na domácí palubovce dalšího nováčka interligy, kterým se nakonec kromě českého Kynžvartu a slovenské Stúpavy stal i tým z Polska, Chorzów. (Změna oproti původnímu rozpisu, který je zmíněn v srpnovém tištěném vydání Mosteckých listů).
Hrát by se nakonec mělo od 17:30.
O týden později, jak je uvedeno i v tištěném vydání ML, bude Most v sobotu 11. září hostit slovenského mistra Iuventu Michalovce.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!