Bronzový závod olympijského běhu už ve středu

0
420

Mostecký autodrom bude stejně jako v předchozích letech hostit sportovně-charitativní akci, bronzový závod T-Mobile Olympijského běhu. Ten se tentokrát uskuteční ve středu 21. června. Prezentace účastníků bude na Polygonu probíhat od 16 do 17:45 hodin, samotný závod pak odstartuje v 18:30 hodin. Zájemci, muži i ženy, si bodu moci vybrat mezi tratěmi v délce čtyř a osmi kilometrů.

Zájemci se mohou zaregistrovat on-line na webových stránkách www.olympijskybeh.cz/zavody/most. „Startovné je 250 Kč a jeho součástí je i funkční tričko Alpine Pro. Ta je možné objednávat pouze do 6. června, v místě závodu je již nebude možné zakoupit. Vstupné bez trička činí 100 Kč. Z každého startovného bude 20 Kč použito na charitativní účely prostřednictvím konta Olympijské nadace,“ informovala Lenka Srbková z oddělení kultury a sportu mosteckého magistrátu.

Olympijský běh se koná každoročně po celém světě na počest založení Mezinárodního olympijského výboru v roce 1894. V Československu byl Olympijský běh poprvé uspořádán v roce 1987 a řadu let se koná i v Mostě. Letos je již podruhé jeho pořadatelem město.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!