Cyklistický kroužek pro děti nabírá nové zájemce

0
529
ilustrační foto

Dětský juniorský multi-sportovní kroužek, se zaměřením na cyklistiku, pod názvem Cyklo Point Most Junior Team, plánuje pro letošní rok rozšířit své aktivity a zároveň nabídnout služby desítkám dalších dětí z Mostu a nejbližšího okolí.

svěřenci Junior Teamu opouští prostory Střediska volného času a po měsících v tělocvičně opět usednou na kola a vrátí se k hlavní náplni kroužku, cyklistické výchově. „Jakmile se tak stane, vyhlásíme i náborové termíny,“ slibuje zakladatel týmu Radek Filip a dodává: „Máte-li pro své dítko o kroužek zájem, stačí se přihlásit k odběru novinek na stránkách www.cyklopointmosthobbyteam.estranky.cz, nebo se staňte členem fb skupiny Cyklo Point Most Junior Team.“ Na webových stránkách, v záložce Junior Team, naleznete formulář pro vážné uchazeče. Kdo jej vyplní, obdrží na náborové dny osobní pozvánku.

Krom zdokonalování se v jízdě na kole a kompletního procvičení těla, čekají na děti i aktivity v podobě účasti na regionálních hobby závodech, výlety do cyklisticky zajímavých lokalit České republiky, či příměstský tábor. Organizátoři kroužku nabízí trénink podaný zábavnou formou, bez přetěžování dětí v útlém věku. Krom sportovních aktivit je, podle Radka Filipa, snaha v dětech posilovat přátelského a týmového ducha. K budování komunity by pak měly přispět například i smíšené víkendové vyjížďky dětí a jejich rodičů.

„V souvislosti s rozšiřováním týmu hledáme i nové instruktory a asistenty. Máte-li nám a především dětem co nabídnout, neváhejte nás kontaktovat. Na brzké shledání v sedle jízdního kola se těší parta z Cyklo Point Most Junior Teamu,“ uzavírá Radek Filip.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!