Most doma ztratil slibně rozehraný zápas

0
2075

Zápas dvou rozdílných poločasů, tak takto přesně lze zhodnotit zápas 8. kola DRFG Superligy malé kopané, v kterém domácí Most hostil celek Brna.

Domácí byli před utkáním aktuálně třetím celkem tabulky, Brnu patřilo druhé místo. V dramatickém a zajímavém utkání nakonec slavili úspěch hosté, kteří si ze severu Čech odvezli těsné vítězství 4:5, když Mostečtí ještě v poločase vedli o dva góly 3:1. Brno se tak vítězstvím, díky tomu že Praha prohrála, rázem vyhouplo do čela tabulky. Most se propadl na pátou příčku.

„Zápas se mi hodnotí velmi těžce. Vracím se právě z kabiny a kluci jsou hodně zklamaní. Zápas odmakali. Bylo to utkání dvou odlišných poločasů. V první půlce jsme jasně dominovali a v kabině jsme si řekli, že v naší hře budeme i nadále pokračovat. Jenže to se nám v druhém poločase dařilo asi jen prvních 5 minut. Pak jsme úplně vypadli z tempa. Snažil jsem se kluky ve formacích proházet a na vývoj zápasu nějak reagovat. Přišlo mi, že nám navíc začala dělat velké problémy i agresivní hra Brna. Jsme samozřejmě smutní a zklamaní, ale jdeme dál a už v dalším zápase se pokusíme tuto prohru odčinit. Chtěl bych klukům poděkovat a dík patří v neposlední řadě také našim fanouškům, kteří i přes nepřízeň počasí přišli kluky podpořit,“ řekl po utkání trenér domácího Mostu Vojtěch Benda.

Most – Brno 4:5 (3:1). Branky: 1. Polák, 13. Hora, 19. Chábera, 33. Hruštinec – 28. Pospiš, 32. Zezula, 46. Kršák, 49. Selinger, 56. Levčík. Rozhodčí: Kubečka – Kohout. ŽK: Kasal, Polák, Koudelka – Kunický.

Sestava Mostu: Ondřej Bíro – Zdeněk Kopas, Jakub Chábera, Václav Šlégr, Dominik Nobst, Jakub Hruštinec, Daniel Kasal, Matěj Koudelka, Jakub Polák, Jakub Hora, Zdeněk Macháček.

Sestava Brna: Dominik Kunický (Zdeněk Sára) – Tadeáš Zezula, Jakub Dobšíček, Michael Kršák, Patrik Levčík, Stanislav Lerch, Jakub Šenk, Čeněk Cenek, Bohumír Doubravský, Tomáš Selinger, Tomáš Pospiš.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!