Mostecká taneční skupina The F.A.C.T. bodovala na Dance Cup 2022

0
953

Mostecká taneční skupina The F.A.C.T. se zúčastnila Dance Cup Česká Kamenice 2022, odkud přivezla tři medaile.

Konečně po dvou letech jsme se mohli všichni opět vidět na parketech a bojovat o medaile. Za sebou máme letos první soutěž, které se zúčastnily naše skupiny Mini děti, Děti A a Junioři v České Kamenici. S nadšením se můžeme pochlubit, že naše výsledky byly více než očekávané,“ uvedla trenérka Julie Dinhová.

Junioři a Děti A skončily na 2. místě a Mini děti na 1. místě. „Radost byla nepopsatelná. Moc děkujeme za super děti, kteří mají chuť se učit něco nového a bojovat jako tým. Těšíme se na další soutěže, které nás čekají,“ dodala trenérka.

Taneční skupina The F.A.C.T. patří k prestižním tanečním formacím nejen v Mostě, ale je úspěšná i za jeho hranicemi. The F.A.C.T působí v Mostě 13 let, věnuje se tanečním stylům Street Dance: Lockin, Poppin, House dance, Hiphop, Dancehall a další. Tradičně vystupuje v Divadle Broadway Praha, v Mosteckém divadle, na mosteckých akcích, na Litvínovském Majálesu, na maturitních a absolventských plesech, na koncertech s kapelami, a na módních přehlídkách. V případě zájmu stát se součástí studia se mohou holky i kluci hlásit na Julie Dinhová +420 605 291 951, Lada Gajdicová +420 602 283 920 nebo na e-mail: infothefact@seznam.cz.


ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!