Souš si zaslouženě odvezla vítězství z půdy nováčka soutěže

0
715

Další utkání divizní skupiny B sehráli fotbalisté Souše na půdě nováčka soutěže Slovanu Velvary. K utkání hosté odjížděli s cílem získat všechny tři body, což se jim nakonec podařilo.

„Utkání bylo ze strany domácích velmi tvrdé a jeho hráči hráli až zákeřně. Kdyby Velvary inkasovaly v zápase celkem dvě až tři červené karty za neskutečně brutální hru a fauly, nikdo by se nemohl divit!!!“ řekl po utkání kouč Souše Pavel Koutenský s tím, že smeká před svými hráči, jak udrželi nervy na uzdě a jak dokázali zvrátit utkání. „V zápase jsme museli neskutečně a hlavně nečekaně improvizovat kvůli nenadálým zraněním od soupeře, ale dokázali jsme přeskupit řady a kluci mákli pro tři body, které si zaslouženě odvážíme. Celý tým bojoval a při troše zkušeností mohl zvítězit i vícególovým rozdílem. Rozhodla i fyzická kondice našeho týmu a vůle,“ uzavřel Koutenský.

Slovan Velvary – Baník Souš 1:2 (1:2). Branky: 58. Klempt – 32. Štípek, 34. Koubek. Rozhodčí : Klupák – Kyncl, Plzák. ŽK 3:2, ČK 1:0. Diváci 160. Sestava Souše: Unger – Matyáš (76. P. Hlaváček), Bohata, Junek, Prokop, – Christof, Nobst – Zápotocký, Koubek (63. Diego, 76. Kopta ), Hynek – Štípek (92. Karlovec).

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!