Sporťásky (3. týden)

0
685
Dnes hraje Verva s Olomoucí

Nejvyšší hokejová soutěž pokračuje dnes, tedy v pátek 20. ledna, svým dalším kolem základní části. Hokejisté HC Verva se v něm představí na domácím ledě v duelu s celkem HC Olomouc. Zápas 40. kola začíná v 17.30 hodin.

Most přivítá atraktivního soupeře

Prvoligový tým hokejistů HC Most v sobotním utkání WSM ligy přivítá atraktivního soupeře. Síly totiž změří s celkem Motor České Budějovice. Duel s lídrem soutěže začíná již v 16.00 hodin.

Dva zápasy v domácím prostředí

Junioři HC Litvínov mají na programu dvě utkání doma. K prvnímu nastoupili už ve čtvrtek proti Českým Budějovicím, druhé pak sehrají v sobotu 21. ledna, kdy na svém ledě hostí od 13.15 hodin pražskou Spartu.

Mostečtí junioři jedou dvakrát ven

Tým junior HC Most hraje v lize dva zápasy na ledě svých soupeřů. V pátek 20. ledna míří do Klášterce a v neděli 22. ledna do hlavního města k utkání s Hvězdou Praha. Doma se představí až 28. ledna v utkání s HC Klatovy.

Ondřej Král přestoupil do Českého Krumlova

Web Badmintonového klubu Baník Most informuje o tom, že jeho hráč Ondřej Král, čerstvý mistr ČR U19, přestoupil na vlastní žádost do SKB Český Krumlov. V této sezoně už hostoval za jejich družstvo dospělých v nejvyšší soutěži a stal se studentem gymnázia v Krumlově. Byl to další krok, který musel následovat, aby mohl dál rozvíjet svůj talent a naplnit svoje sportovní sny.

Divize odstartuje jaro v březnu

Fotbalové týmy působící v divizní soutěži, kde má Mostecko dvojí zastoupení v podobě Baníku Souš a Mosteckého fotbalového klubu, odstartují jarní část o víkendu 11. a 12. března. Souš i Most budou hrát doma.

V hale u Koldomu hrály mateřinky

FŠ Litvínov pořádala ve sportovní hale na Koldomu sportovní den mateřských škol, již tradičně spojený s fotbalovým turnajem. Akce se zúčastnilo 7 mateřských škol z Litvínova a okolí. Startovaly tyto školky: MŠ Pod Lesem, MŠ Bezručova, MŠ Ladova, MŠ Janov Paraplíčko, MŠ Loučná, MŠ Osek, MŠ Janov Sluníčko.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!