Sporťásky (38. týden)

0
599
Litvínov dnes vyzve tým Hradce

Dnes nastoupí hokejisté extraligového HC Verva Litvínov k utkání 6. kola naší nejvyšší soutěže. Soupeřem jim bude celek z Hradce Králové. Utkání na Zimním stadionu Ivana Hlinky začíná v tradičním čase 17.30 hodin.

Most přivítá na svém ledě silné Kladno

V sobotu 24. září se znovu na domácím ledě představí hokejisté prvoligového HC Most. Na místním zimním stadionu přivítají silný celek Rytíři Kladno. Utkání začíná v 17.30 hodin.

V Čepirohách se kvůli mokru nehrálo

Vytrvalý víkendový déšť zapříčinil, že se nedělní divizní utkání mezi domácím Mosteckým fotbalovým klubem a SK Úvaly na hřišti v Čepirohách neuskutečnilo kvůli značně podmáčenému terénu. Zápas bude sehrán v náhradním termínu.

Horní Jiřetín změří síly s Vilémovem

Jeden z našich dvou zástupců v krajském přeboru dospělých, celek fotbalistů Sokola Horní Jiřetín, sehraje v sobotu 24. září domácí zápas. V něm od 16.30 hodin změří síly s hostujícím STAP Vilémov. FK Litvínov hraje venku, a to na hřišti v Bílině.

Hokejistky se chystají do Klášterce

K dalšímu mistrovskému utkání budou hokejistky HC Litvínov zajíždět do Klášterce nad Ohří. Zde se představí v sobotu 24. září od 12.00 hodin. Soupeřem ji bude celek Esa Praha.

Junioři hostí v sobotu Kladno

V extralize juniorů hostí litvínovské hokejové naděje v sobotu na svém ledě celek Kladna. Zápas začíná v 16.00 hodin. Poté je čeká série čtyř zápasů na ledě soupeřů, kdy se postupně představí v Chomutově, Plzni, Zlíně a v Olomouci.

Týden hokeje na ledě v Mostě

V úterý 27. září budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. Hokejový klub Sport Most ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje pořádá na zimním stadiónu v Mostě akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku z bruslení si každé dítě navíc domů odnese hodnotný dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy. Začíná se v 17.00 hodin.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!