Tankovací karty mohou využít i firmy

0
190

Tankovací karty společnosti Benzina Tank Karta Easy a Tank Karta Business využívá přes 200 tisíc spokojených zákazníků z řad běžných motoristů i firemních klientů. Lídr českého trhu nyní přináší novinku v podobě možnosti předplatit a dobíjet tankovací karty i uživatelům Tank Karty Business. Firemní zákazníci tak nově mohou nabít své karty finančním obnosem pro zajištění tankování a nepotřebují bankovní garanci ani žádnou jinou formu ručení, přičemž si jejich Tank Karta zachovává veškeré výhody včetně zvýhodněné ceny.

„Pozorně nasloucháme našim zákazníkům. Díky průzkumům jsme mezi firemními klienty zaznamenali poptávku po předplacených kartách a nyní jim vycházíme vstříc. Zejména malým firmám a podnikatelům tak odpadají starosti s bankovním zajištěním a mohou své karty průběžně nabíjet přímo na čerpacích stanicích i online,“ řekl Marek Zouvala, ředitel sítě čerpacích stanic Benzina.

Tankovací karty Benziny nabízejí řadu benefitů. Majitelé Tank Karty Easy oceňují zejména okamžitou slevu až 1 Kč na litr paliva oproti totemové ceně a jednoduchou správu karty online díky čemuž mají rodinné výdaje pod kontrolou. Atraktivní slevy jsou přichystány i pro majitele Tank Karty Business. „Firemní zákazníci mohou kromě velmi výhodné ceny těžit rovněž z týden dopředu garantované ceny paliva bez ohledu na lokalitu v naší síti čerpacích stanic Benzina. Karty jsou navíc akceptovány na více než 1 000 místech po celé České republice,“ konstatoval Marek Zouvala.

Předplacená verze Tank Karty Business je určena zejména pro malé firmy a podnikatele, kteří nedosáhnou na bankovní záruku a chtějí tankovat kvalitní palivo s atraktivní slevou. Benzina nabízí pro firemní klientelu i řadu dalších služeb. Kompletní nastavení a správa karet probíhá přehledně online na www.tank-karta.cz. Zákazníci mohou využít rovněž automaticky generované podklady pro knihu jízd a detailní přehledy tankování. Všechny karty jsou navíc vyúčtovány v rámci jednoho dokladu.

Největší síť čerpacích stanic v Česku už od loňského roku umožňuje také bezobslužné tankování pro nákladní automobily až ze čtyř stojanů najednou. Řidiči k tankování nepotřebují asistenci obsluhy a mohou zaplatit přímo na platebním terminálu u stojanu. „Profesionální řidiči ušetří čas díky zrychlenému tankování a zjednodušenému odbavení. O to více ocení prostory našich čerpacích stanic nabízející dostatek míst k odpočinku, kvalitní stravování díky konceptu rychlého občerstvení Stop Cafe v čele s výběrovou belgickou kávou a nesmíme zapomenout ani na bezplatné připojení k internetu i možnost nabíjení elektronických zařízení,“ uzavřel Marek Zouvala.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!