U nemocnice se zanedlouho otevře nové parkoviště

0
556

Už zanedlouho by se mohlo lépe zaparkovat u mostecké nemocnice. Výstavba nového parkoviště, kterou zde realizuje Krajská zdravotní, se totiž chýlí ke konci.

Nové parkoviště, které se dokončuje za pavilonem budovy B, by mělo sloužit zaměstnancům nemocnice. Parkování bude fungovat na čipy. Zaparkovat by zde mělo 186 vozidel. „Ještě probíhá dokončení všech nezbytných prvků a opatření pro komplexní řešení parkovacího systému v celém areálu mostecké nemocnice, která spadá pod Krajská zdravotní. Po dokončení prací budeme informovat veřejnost o parkování v areálu nemocnice,“ uvedl generální ředitel Krajské zdravotní Petr Fiala.

V současné době jsou už dokončeny stavební práce a v nejbližší době by mělo parkoviště sloužit zaměstnancům. Zároveň dojde k uvolnění obdobného počtu parkovacích míst před nemocniční budovou B, která je ještě stále za závorou a slouží nyní zaměstnancům. Tuto plochu by měla začít využívat veřejnost a parkování by tu mělo být pro návštěvníky nemocnice a pacienty zcela zdarma. S výstavbou nového parkoviště se začalo koncem uplynulého roku. Práce na čas přerušila zima. Vzhledem k náročnému terénu a nutným přeložkám vodovodu se práce protáhly oproti předpokladům. Akci provádí firma Herkul, která vyšla jako vítěz výběrového řízení.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!