Naučte se bránit se strážníky, zdarma!

0
482

Od poloviny září do poloviny listopadu 2017 bude v Mostě probíhat kurz sebeobrany městské policie, který je zdarma a je určen pro širokou veřejnost.

Kurz má dvacet dvouhodinových lekcí, ve kterých se účastníci a účastnice naučí základy sebeobrany. Zkušení instruktoři je zde naučí, jak řešit krizové situace, a také jak se takovým situacím vyhnout. Kurz bude zaměřen na sebeobranu na ulici, ale i v domácím prostředí. Absolventi kurzu se budou umět postarat o sebe a také ochránit své blízké a děti. Velkým přínosem kurzu je také posílení sebevědomí. „Už tohle sebevědomí, že se potenciální oběť ubrání, mnohé útočníky odradí. Protože přestane vyzařovat strach,“ uvedl instruktor sebeobrany Miroslav Pokorný.

Tentokrát by měl být kurz určen zejména obětem násilných trestných činů, ať se jedná o přepadení, znásilnění nebo domácí násilí. Obětem násilí bude také v rámci projektu zcela zdarma nabídnuta psychologická pomoc odborníka.

Zájemci se mohou přihlašovat do 20. srpna.

Přihlášky a další informace poskytne manažerka prevence kriminality Veronika Loucká na e-mailu: Veronika.Loucka@mp-most.cz nebo na tel. 476 448 724.

Projekt „MOST – Kurzy sebeobrany při MP Most“ realizuje statutární město Most a městská policie a je spolufinancovaný Ministerstvem vnitra České republiky.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!