Golfisté hlaste se na Mistrovství klubu ve hře na rány

0
874

Jen poslední hodiny zbývají do prvního zářijového víkendu, který je na mosteckém golfovém hřišti tradičně zasvěcen MISTROVSTVÍ KLUBU VE HŘE NA RÁNY. Po mistrech klubu ve hře dvojic, tak poznáme i individuální mistry a mistryně klubu. Soutěž je určena pro hráče všech hendikepů i výkonností a to přesto, že slovo „mistrovství“ u některých vzbuzuje zcela zbytečné obavy.
V letošním roce dochází ke třem změnám, z nichž jedna se týká pouze aktuální soutěže a druhá i třetí nás budou doprovázet i v dalších letech.
Vzhledem k nepříznivé předpovědi počasí, která slibuje po celý víkend vysoké teploty je rozhodnutím Sportovně technické komise klubu soutěž zkrácena na jedno soutěžní kolo. Tato skutečnost znamená, že o mistrech a mistryních klubu ve hře na rány se rozhodne v sobotu 3. 9. 2016 (postupný start od 8:00 hod.)
Od letošního roku bude MISTROVSTVÍ KLUBU VE HŘE NA RÁNY provázet zcela nová putovní trofej (na obrázku), kterou pouze pro naší soutěž vyrobila společnost BeFirst Trophy.
MISTROVSTVÍ KLUBU VE HŘE NA RÁNY je nejvýznamnější sportovní soutěží, kterou klub pořádá. Abychom jí dodali slavnostní charakter, bude trofej mistrovi a mistryni klubu předána při večerním posezení s hudbou, které proběhne taktéž v sobotu 3. 9. 2016 od 20:00 hod. (podrobnosti ZDE).

Veškeré informace a dotazy na info@golfmost.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!