Klubové setkání s kardiochirurgem profesorem Pirkem

0
722

Další zajímavé “Klubové setkání” se uskuteční 13. ledna v litvínovské Citadele. Jedná se o pořad věnovaný zajímavé osobnosti z nejrůznějších oborů… osobám více i méně známým. Večerem vás provede dlouholetý redaktor zpravodajství Českého rozhlasu Jan Beneš. Tentokrát si bude povídat s kardiochirurgem a emeritním přednostou Kardiocentra IKEM prof. MUDr. JANEM PIRKEM, DrSc.

Večery jsou otevřené všem, kteří mají zájem se něco dozvědět, naučit, odreagovat se nebo se setkávat s přáteli a poznávat nové. Návštěvníci dostanou pokaždé možnost se hostů na cokoliv zeptat. Všechny večery by měly přinášet hlavně zábavu, rozhodně nepůjde o těžká intelektuální témata a předem je zcela vyloučena i politika!

Termín: čtvrtek 13. ledna 2022
Začátek od 19.00 hodin v Café Baru Citadela
Vstupné 70 Kč

Vstupenky k zakoupení v pokladně Citadely s možností rezervace online na webových stránkách www.citadela-litvinov.cz nebo telefonicky na čísle 476 111 487.
Platnost rezervace vstupenek  je 7 dní od data zarezervování. Poté bude rezervace zrušena. Pokud do začátku akce zbývá méně než 7 dní, vyzvedněte si zarezervované vstupenky nejpozději v den konání akce do 45 min. před začátkem, jinak bude rezervace zrušena.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!