Na Bali s Jirkou Kolbabou

0
726

Jeden z nejznámějších českých dobrodruhů, cestovatel Rádia Impuls a viceprezident Českého klubu cestovatelů, JIŘÍ KOLBABA vás prostřednictvím svých jedinečných fotografií provede malebný ostrovem Bali, ležícím na rozhraní Tichého a Indického oceánu, uprostřed indonéského souostroví, 800 km jižně od rovníku. Téměř čtyři miliony hinduistů prezentují každodenně svoji víru četnými oslavami, průvody a modlitbami. Navštívíme chrámy, domácnosti, rybářské vesnice, hory, jezera i okolní ostrovy. Čeká nás návštěva ojedinělého místa plného krásných lidí s bohatým duchovním životem, ostrova, který nemá na této planetě obdoby.

Besedy s promítáním diapozitivů provází doplňkový kvíz a prostor pro zodpovězení otázek. Jeho přednášky můžeme bez nadsázky označit jako „koncert mluveného slova“, neboť jsou vedeny poutavým způsobem s dokonalou znalostí barvitosti a zvukomalebnosti českého jazyka.

Těšte se na mimořádně emotivní zážitek, plný inspirací pro splnění vlastních cestovatelských snů.

Termín konaní:  pondělí 31.01.2022 od 19:00 hodin
Místo konání: KD Citadela, Velká scéna
Vstupné: 200 Kč (pokud je to možné, kupujte si lístky co nejblíže plátnu. Rozlišení při diashow je jiné než ve standardním kině a zbytečně se ochuzujete o detaily v obraze).
Délka pořadu je cca 120 minut.

Vstupenky si můžete zakoupit v pokladně Citadely nebo v síti TICKETPORTAL, s možností rezervace online na webových stránkách www.citadela-litvinov.cz nebo telefonicky na čísle 476 111 487. Platnost rezervace vstupenek je 7 dní od data zarezervování. Poté bude rezervace zrušena. Pokud do začátku akce zbývá méně než 7 dní, vyzvedněte si zarezervované vstupenky nejpozději v den konání akce do 45 min. před začátkem, jinak bude rezervace zrušena.V případě, že si zákazník nevyzvedne rezervovanou vstupenku ve stanoveném čase před zahájením představení, může Provozovatel vstupenku uvolnit k dalšímu prodeji bez dalšího oznámení zákazníkovi.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!