Na závěr první ligy pouze bod, v Mostě se hrá air – hockey

0
924

V závěrečném kole první ligy družstev billiard-hockeye šprtce nastoupil BHC StarColor Most v Praze s cílem vylepšit své dosud chudé bodové konto.

V souboji s domácí Prague NHL se podle očekávání Mostečtí přetahovali o každý bod a žádný ze soupeřů si nevytvořil výraznější náskok. V závěru poslední páté směny byl mostecký tým blízko vítězství, poslední vteřiny utkání ale vůbec nezvládl takticky a podlehl poměrem 9:10.

Také zápas proti Sokolu Stochov měl vyrovnaný průběh a skončil remízou 10:10. S pouhými dvěma získanými body obsadil BHC StarColor Most poslední deváté místo a nemá jistotu účasti v příštím ročníku nejvyšší soutěže. Alespoň dvěma členům BHC Most, Fleišmanovi a Bednářovi, přineslo závěrečné kolo1. ligy radost. Oba totiž hostují ve WIP Reklama Dobrá Voda a v jeho dresu vyhráli základní část1. ligy a v listopadové nadstavbě budou hrát o mistrovský titul.

Pro BHC StarColor Most B skončila také druhá liga družstev. Již bez ambicí na postup do finále odehrál tým své závěrečné zápasy rovněž v Praze, kde podlehl jak ESH Praha 3:4, tak stochovskému béčku 2:4.

Podzimní část sezony zahájili ve Středisku volného času Most rovněž air-hockeyisté. I v letošním roce probíhá díky finančnímu příspěvku United Energy program Air-hockey školám. V turnaji mostecké soukromé ZŠ Optima zvítězil Jakub Doležal před Emou Srnkovou a Darinou Daňkovou. V souboji žáků ZŠ Meziboří byl nejlepší Adam Štandera, druhé místo obsadil Adam Devera a třetí příčku Petr Zeman.

Nejbližší soutěžní program nabízí dva billiard-hockeyové turnaje. Hrát se bude o Pohár města Meziboří a o Pohár města Mostu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!