V Mostě bude podruhé akce Pojď hrát hokej

0
24456

V úterý 24. ledna budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. Hokejový klub Sport Most, ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje, pořádá na zimním stadionu v Mostě už podruhé akci v rámci Týdne hokeje.

„Kromě zážitku z bruslení a ledního hokeje si každé dítě navíc s sebou domů odnese hodnotný dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy,“ zve Lubomír Jandera, trenér hokejové mládeže.

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče. Jedná se o akce, při nichž mají děti unikátní příležitost seznámit se s ledním hokejem a vytvořit si svůj prvotní hokejový zážitek. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče mají možnost se detailně seznámit s tím, co obnáší mít doma malého hokejistu, a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.

A co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). „V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na mě s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě,“ říká Lubomír Jandera, který doplňuje své číslo telefonu, pro případné dotazy rodičů před zahájením akce. To je 602 185 461. Akce začíná v 16.30 hodin.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!