Velikonoční koncert na Benediktu

0
317

Londýnský čas je stejný jako náš český letní. Proto když ráno na Velikonoční pondělí 22. 4. nastoupí Jack J Hutchinson (1982) na londýnském letišti do letadla, nebude večer v Mostě na Benďáku muset překonávat časový rozdíl a koncert odehraje se stejným nasazením jako pár dnů předtím koncerty v Manchestru, Sheffieldu nebo v Cambridge. Na Benďáku vstupenky ještě vyprodány nejsou, zato na každoroční prosincový (!) festival PLANET ROCKSTOCK v jižním Walesu, kde Jack J Hutchinson Band vystoupí jako New Rock Star už prý vyprodáno je!!

Jeho koncerty jsou jako prudká letní bouřka. Vloni v srpnu vydal prozatím poslední CD Paint No Fiction, které se na žebříčku prodejnosti Amazonu dostalo mezi pět nejprodávanějších titulů. Letos v létě odehraje svůj set na BluesFestu v londýnské 02 Areně, společně s elitními kapelami ZZ Top, Bad Company, Dr. Feelgood nebo Kenny Wayne Shepherd! Jeho jméno určitě už brzo budeme slýchat v souvislosti velkých festivalů a velkých koncertů.

Jack J Hutchinson v Česku ještě nehrál. Pro na Velikonoce můžeme v Mostě uvidět další novou rodící se hvězdu. Bude to skvělý blues-rock. Nenechte si to ujít!

Koncert: Jack C Hutchinson (London, UK) Jack C Hutchinson – kytara, zpěv, Tomáš Liška  – basa, Tomáš Hobzek – bubny

Termín: Velikonoční pondělí 22. 4. 2019 v 19:00

Místo: Hotel Benedikt, Rekreační 1048, Most

Vstupné: Kč 250

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!