Víkend s litvínovskou městskou policií

0
210

Rodiče spali, děti se toulaly po ulicích

 

Hlídka městské policie spolu s Policií ČR ve tři hodiny ráno zastihla v ulici Mostecká čtyři děti. Nejmladšímu bylo teprve sedm měsíců. Děti uvedly, že rodiče spí, matku bolí zuby, a tak si vzala prášky. Ony se vydaly do města, protože si myslely, že najdou otevřený obchod. Hlídky děti doprovodily domů a předaly děti zákonným zástupcům, které ale museli předem vzbudit.

 

Zabouchla si v autě klíče i psa

V poledním vedru si zabouchla v autě klíče žena v ulici Chemiků. V autě měla i svého psa. V obavě o zvíře přivolala na pomoc strážníky. Ti bez problémů auto otevřeli.

Útočníka s nožem našli během chvíle

Policie ČR přizvala ke spolupráci strážníky v případě napadení nožem. V ulici Třebušické se dostali do sporu dva muži. Jeden z nich na druhé zaútočil nožem. Napadený útočníka popsal. Během chvíle strážníci muže objevili v ulici Přátelství. Nůž měl u sebe. Útočníka předali Policii ČR.

Volal na linku 156 jen ze srandy

Opakované volání na linku 156 z telefonní budky v ulici Luční řešili strážníci. Obsluha kamerového systému zjistila muže, který opakovaně vbíhal odbíhal od telefonní budky. Na místě zastihli strážníci mladého Slováka. Ten přiznal, že na 156 volal jen ze srandy. Případ bude dál řešit správní orgán.

Děti házely kameny na silnici

Řidiči oznámili městské policii, že z mostu u Lidlu hází děti kameny na projíždějící auta. Na mostě strážníci zastihli tři děti z UNO. Všechny tři předali zákonným zástupcům. Případ bude dál řešit sociální pracovníci.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!