Zakupte trička na Mystery Run, podpoříte dobrou věc

0
167
(Foto město Most)

V Turistickém informačním centru v Mostě jsou k zakoupení za 350 Kč trička na závod Mystery Run 2019. Celá částka bude věnována na nadační fond Astéri a slouží i jako startovné na závod.

První šifrovací závod Mystery Run se bude konat v poslední srpnový den na Dlouhé Louce u Oseka. Zúčastnit se ho mohou jednotliví závodníci, skupinky nebo rodiny s dětmi. Vedle sportovního zážitku navíc svojí účastí v závodě přispějí na dobrou věc, boj proti cystické fibróze.

Závodit se bude ve třech kategoriích. Svou vytrvalost, ale i smysl pro orientaci a inteligenci při řešení šifry mohou běžci prokázat na desetikilometrovém závodním okruhu kategorie RUN. Pro týmy, kterým postačí pět až sedm kilometrů volné chůze s luštěním, je určena kategorie WALK. A do kategorie FAMILY, dlouhé dva kilometry, se mohou zapojit rodiny s dětmi, které se chtějí nejen protáhnout, ale také řešit úkoly a potýkat se s překážkami.

Start akce je v sobotu 31. srpna v 11 hodin na Dlouhé Louce, 200 metrů od parkoviště u penzionu Rozcestí. Od toho času bude k dispozici trasa Family pro rodiny s dětmi.  V brzkých odpoledních hodinách bude odstartován závod RUN a WALK.

Startovné do závodu činí 350 Kč a každý startující obdrží tričko. Příspěvek poputuje na nadační fond Astéri, který z něj financuje celou řadu potřebných projektů. Trička jsou v prodeji také v Turistickém informačním centru v Mostě.

Více informací o závodě si můžete přečíst na stránkách: https://spoluproticfku.cz/mystery-run-2019/

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!