Předsedou představenstva Krajské zdravotní byl zvolen MUDr. Ondřej Štěrba

0
237

Představenstvo Krajské zdravotní je kompletní. Předsedou představenstva byl zvolen MUDr. Ondřej Štěrba

Představenstvo Krajské zdravotní má nového předsedu. Je jím MUDr. Ondřej Štěrba, kterého zvolili členové představenstva na svém jednání dnes, 11. června. Novými členy představenstva společnosti se stali Ing. Stanislav Dostál a Ing. Jakub Komárek.

„Opakovaně již zaznělo, že cílem vedení Krajské zdravotní je, aby se z jejích nemocnic stala léčebně preventivní zařízení, která snesou minimálně srovnání s evropským standardem a obstojí v něm nebo jej dokonce převýší. A přesně tohle je i cílem mým. Máme před sebou celou řadu úkolů, jako je například zdárné proočkování obyvatel Ústeckého kraje proti nemoci COVID-19 nebo již naplánované investiční projekty. Pokračujeme také v řešení personálních otázek. Právě špičkový personál je klíčový pro poskytování té nevyšší možné dostupné zdravotní péče,“ říká nový předseda představenstva Krajské zdravotní MUDr. Ondřej Štěrba.

MUDr. Ondřej Štěrba je gastroenterolog, pochází z Litoměřic, kde je členem zastupitelstva. Od listopadu 2020 je členem představenstva KZ.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!