Ani bojovnost soušským hráčkám na body nestačila, těsně prohrály s Pavlíkovem

0
1216

Po minulém volném víkendu čekal v sobotu soušské fotbalistky na domácí půdě kvalitní soupeř a v současné době druhý tým divizní tabulky žen, SK Pavlíkov. Ten má velmi dobrou bilanci 10 výher, 1 remíza a 2 prohry, a pyšní se také jednou takovým počtem vstřelených branek, než mají na kontě soušské Číči. Dopředu tak bylo jasné, že poradit si s Pavlíkovem bude úkol nelehký, domácí hráčky šly ale přesto do utkání s jasným cílem poprat se o body.

Nakonec domácí tým předvedl velice bojovný výkon, bohužel, na vítězství to nestačilo. Soupeř si odvezl tři body za těsnou výhru 0:1.

„Po úvodním ostychu ze soupeře jsme se postupně začali více prosazovat. Z našeho pohledu jsme v poslední minutě prvního dějství dostali před odchodem do šatny trochu náhodnou branku. Druhá půle byla již převážně v naší režii, kdy jsme se více tlačili před pokutové území hostí a soupeř pak hrozil rychlými brejky. K naší smůle jsme nedokázali využít ani ty největší brankové příležitosti, kdy se děvčata ocitala tváří v tvář gólmance soupeřek. Přesto si zaslouží pochvalu oba týmy. Naše hráčky zasluhují poklonu nejen za bojovnost až do poslední minuty zápasu a soupeřky za pěknou kombinační hru a slušný přístup,“ řekl k průběhu utkání trenér Karel Giampaoli.

FK Baník Souš – SK Pavlíkov 0:1 (0:1). Sestava Souše: Vosáhlová – Švamberová, Schubertová, Ratajová (K), Hejduková – Budilová, Medková, Králová, Tóthová – Polívková, Zdzieblová. Střídala: Nováková. Trenéři: Karel Giampaoli, Ondřej Chlad.