Charitativní běh Krajské zdravotní „Čas je mozek“ se poběží podruhé

0
230
Charitativní běh proti mozkové mrtvici se běžel loni poprvé.

Po prvním vydařeném ročníku se do Ústí nad Labem vrací charitativní běh proti mozkové mrtvici zvaný „Čas je mozek“. Sportovní akci pořádá Česká společnost intervenční radiologie, Cerebrovaskulární sekce České neurologické společnosti České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně a Nadační fond Čas je mozek za podpory Centra vysoce specializované cerebrovaskulární péče Krajské zdravotní, a. s. – Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, o. z. Cílem je upozornit na zákeřnost této nemoci, letošní výtěžek z běhu bude věnován na pomoc pacientce, která cévní mozkovou příhodu prodělala v raném věku.

Akce proběhne 11. června 2019 od 16:00 hodin, u Speciální základní školy, Mateřské školy a Praktické školy, Pod Parkem 2788/2, Ústí nad Labem – Severní Terasa.

Registrace účastníků běhu proběhne od 15:00 do 15:45 hodin. Trasa dlouhá zhruba 3 kilometry povede Centrálním parkem na Severní Terase, má minimální převýšení a každý účastník ji může zdolat během i chůzí.

Startovné je 100 Kč na osobu. Každý účastník si bude moci zakoupit tričko vyrobené speciálně pro charitativní běh, láhev na pití nebo ručník. Registrace a platba startovného bude možná pouze v místě charitativního běhu a v hotovosti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!