Hospoda ULITA se stala specialistou na vedoucí týmy

0
964

Po minulé neděli, kdy mohli diváci na hřišti 11. ZŠ v Mostě sledovat všehovšudy tři zápasy pátého kola DRFG Mostecké ligy malé kopané, hrálo se tuto neděli šesté, kompletní, kolo a fanouškům tak bylo servírováno hned pět utkání.

V prvním z nich se postavili hráči proOFFICE proti, v letošní sezoně ne zrovna přesvědčivým, ovšem stále úřadujícím mistrům, Gamblers Most. Ani tentokrát Gambleři nezářili, ale na mužstvo proOFFICE přeci jen jejich sestava bez jediného hráče na střídání stačila. Gamblers brali tři body za výhru 6:3.

Jako specialisté na vedoucí týmy se ukazují hráči Hospody ULITA. Zatímco minulý týden sesadili z prvního místa v té době vedoucí Jablíčka Chomutov, dokázali tuto neděli prozměnu ten samý tým na první pozici zase vrátit, když porazili aktuálně vedoucí mužstvo FC Katalánci SWAG přesvědčivě 7:1.

Ve třetím zápase dne se Jablíčkům Chomutov postavili hráči Kosmosu. Ti s ohledem na postavení obou týmů logicky nastupovali k zápasu v pozici velkých outsiderů. Ale s tímto předpokladem se dokázali zejména v prvním poločase heroicky popasovat a v půli na pomyslném ukazateli skóre svítilo velmi překvapivě pouze jednogólové vedení Jablíček 3:2. I přes tento dílčí výjimečný počin Kosmosu pro sebe nakonec utkání získala Jablíčka přesvědčivě 9:3.

Následoval dominantní výkon týmu Atlético Most proti Inseminátors FC, který skončil výhrou 6:0. Inseminátors ve více než konkurenceschopné sestavě nedokázali brankáře Atlética, Václava Šlégra, ani jednou propálit a ten si tak jasně připsal titul gólmana kola.

Kolo uzavřela výhra GMS Most nad FC Levels v poměru 7:3 po poločase 2:0.

V čele ligové tabulky jsou po šestém kole dva týmy s aktuálně nejlepší formou, a to Jablíčka Chomutov a Atlético Most, oba s patnácti body. Ty na třetím místě následují a dva body ztrácející FC Katalánci SWAG.

V čele kanadského bodování je s dominantním náskokem devíti bodů David Haviar (14+9) z Jablíček Chomutov. Haviar je zároveň aktuálně nejlepším střelcem (14 zásahů) soutěže před desetigólovým Petrem Bohatou z GMS Most. Těm, kdo góly spoluhráčům připravují, vévodí Matěj Koudelka s deseti asistencemi. Trojici nejlepších brankářů ligy i nadále tvoří gólmani týmů Atlético Most (Václav Šlégr – průměr 1,83 obdrženého gólu na zápas), Jablíčka Chomutov (Michal Plochý – 2,00) a Gamblers Most (Ondřej Bíro – 3,17).

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your name here
Please enter your comment!